Yardım Kampanyası – Teşekkürler

İstanbul Basketbol Hakemleri Derneği teşekkürlerini sunar.
Bilindiği üzere Derneğimizin katkısıyla, Siirt’ te bulunan Ekmekçiler İ.Ö.O. öğrencilerine hediye edilmek üzere bot ve mont temin edilmiş olup 21.12.2016 tarihinde Caferağa Spor Salonu’nda yaklaşık 25 gönüllü üyemizin katılımıyla her öğrencinin ismine olmak üzere paketlenmiş ve kargoya vermek üzere kolilenmiştir.
Öncelikle bu kampanya süresince bizlere her türlü desteği sağlayan Türkiye Basketbol Federasyonu’na, MHK Başkanımız Sayın Recep ANKARALI’ya, MHK üyesi Sayın Rüştü NURAN’a, maddi ve manevi destek sağlayan bütün üyelerimize, derneğimiz ile ilişkisi olmasa da kampanyaya destek olan yardımsever kişilere, Caferağa Spor Salonu personeline ve son olarak da kargo aşamasında bize destek olan Müsabaka Gözlemcisi Erkan KUYUMCU ve Aras Kargo’ya sonsuz teşekkür ederiz.
Yönetim

14.12.2016
Derneğimiz üyelerinden ve il hakemlerimizden Hasan Burçin Öreşe’nin girişimi ile geçen yıl bir okula yapılan yardımın benzeri olarak, Siirt Ekmekçiler İlköğretim Okulu’na düzenlenecek yardım kampanyasını İstanbul Basketbol Hakemleri Derneği olarak destekliyor ve tüm üyelerimizin desteğini 20 Aralık 2016 salı gününe kadar bekliyoruz.
İlkokul ve ortaokul ögrencilerine birey olarak bot, mont ve atkı-bere-eldiven hediye gönderilecektir.