İSTANBUL BASKETBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ’NDEN, TBF İSTANBUL İL TEMSİLCİSİ DALKILIÇ’A ZİYARET

İstanbul Basketbol Hakemleri Derneği Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri,  Türkiye basketbol Federasyonu (TBF) İstanbul İl Temsilcisi -Bahçelievler Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Yakup Dalkılıç’ı makamında ziyaret etti.

20160701_123926

Yakup Dalkılıç, İstanbul Basketbol Hakemleri Derneği Başkanı Çetin Artan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin İlteriş Öztürk ve Mert İğdeli’yi makamında kabul etti. İl Hakem Kurulundan Cenk Saraçoğlu’nun da katıldığı ziyaret, yaklaşık bir saat sürdü. Toplantı sıcak ve samimi duyguların paylaşıldığı, aynı zamanda İstanbul Basketbol Hakemleri Derneği’nin istek ve önerilerinin gündeme gelmesiyle büyük değer kazandı.
İl temsilcisi Yakup Dalkılıç, hakem derneği ile işbirliği yaparak İstanbul’da basketbola hizmete devam edeceğinin altını çizdi.

İstanbul basketbol hakem camiasının Bursa-Uludağ ve Çanakkale şehitliğine sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, kültürel gezisine katkılarından dolayı Bahçelievler Belediyesi’ne teşekkürlerini ileten Çetin Artan, ziyaret sonunda günün anısına  Dalkılıç’ın ve Bahçelievler Belediyesi Başkanı Sayın Osman Develioğlu’nun kara kalem çalışmalarını takdim etti. Dalkılıç, hakem derneği’ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

IMG-20160703-WA0042 IMG-20160703-WA0048